1-1 Konzultácia Online Biznisu
Amazon - Ebay - Etsy

Ako to funguje?

Práve si objavil Amazon a nevieš kde začať? Začal si proces ale nevieš aký je ďalší krok? Na Amazone už predávaš ale stále to nie je ono? 
Tak práve pre Teba sú určené tieto konzultácie! Ukážem ti krok po kroku ako postupovať v Amazon biznise, na čo si dávať pozor a čo robiť pre to, aby Tvoj Amazon Biznis prosperoval každým dňom. Viem Ti pomôcť pretože som si prešiel celým procesom Amazon predaja hneď niekoľkokrát.

online biznis, podnikanie na internete, podnikanie na amazone, na ebayi, ako zarobiť na internete

S ČÍM TI VIEM POMÔCŤ?

Konzultant a Mentor pre Amazon Podnikanie 1

Stratégia

Pomôžem Ti pri podnikaní na trhoviskách
ako je Amazon FBA alebo Ebay.
Skôr, či neskôr sa budeš musieť rozhodnúť ktorý produkt je ten správny, ktorý dodávateľ je ten správny a veľa iných rozhodnutí...

Konzultant a Mentor pre Amazon Podnikanie 2

Komunikácia

Príprava na komunikáciu s Amazon supportom, s výrobcom alebo zákazníkmi je pri online biznise kľúčová..
Pomôžem Ti tiež s nastavením a spravovaním email marketingových kampaní.

Konzultant a Mentor pre Amazon Podnikanie 3

Rast Biznisu

Spolu si nastavíme ciele a tiež jednotlivé kroky potrebné k ich dosiahnutiu. Zvýšenie marže, hľadanie a pridanie nových produktov alebo manažovanie nákladov - s týmto všetkým Ti viem poradiť.

Konzultant a Mentor pre Amazon Podnikanie 4

Môj Príbeh

Volám sa Tomáš Hurajt a založil som Online Akadémiu. Podnikavý duch bol so mnou už od detstva a už od vysokej školy som vlastnil predajňu s doplnkami výživy. Trvalo mi však celkom dlho dokým som prišiel nato čo ma baví najviac – online podnikanie.

Po mnohých vzostupoch a pádoch v online biznise som konečne prišiel na najlepší biznis model v online podnikaní – Amazon FBA. Pomocou tohto internetového giganta som využil možnosť vybudovať celoeurópsku značku. 

ZISTI VIAC

Konzultant a Mentor pre Amazon Podnikanie 5

“Podnikanie na Amazone vie byť veľmi náročné.

Pokiaľ nemáte niekoho, kto Vám ukáže cestu.”

Čo hovoria klienti?

"Tomášov osobný prístup ma príjemne prekvapil. Bavili sme sa úplne otvorene a pomohol mi sa rozhodnúť ktorým smerom sa vydať pri podnikaní na Amazone"
Leo Kocúr
Študent
" Počas spolupráce s Tomášom som získal skvelé nové vedomosti. Veľmi cenním hlavne praktické ukážky a to že sme sa venovali každej veci do hĺbky. Môj online biznis začína konečne rásť!"
Andy Hanuska a jeho pasívny príjem pomocou konzultácií
Andy Hanuska
Tréner a Mentor
"Odporučila by som online akadémiu každému, kto sa začína v Amazon svete orientovať. Našla som tu veľa informácií zadarmo. Konzultácia ma však posunula ešte ďalej!"
Barbora Sivá
Online Predajkyňa
Konzultant a Mentor pre Amazon Podnikanie 4

“Postupov môže byť milión, princípov len niekoľko. Ten, kto sa riadi princípmi, si môže voliť postupy. Ten, kto skúša rôzne postupy a ignoruje princípy sa dostane do problémov.”

                                                                        -Ralph Waldo Emerson

Najčastejšie Otázky

Konzultácie sú primárne zamerané na Amazon podnikanie. Koniec koncov je to biznis, ktorý robíme denne. Okrem Amazonu dokážem pomôcť aj s Ebayom, Etsy alebo online marketingom.

Nie. Na konzultáciu mám jednotnú cenu za hodinu. Zaujímavej spolupráci sa však nebránim.

Momentálne je možnosť konzultovať dokonca aj zadarmo.

Osobne mám niekoľko nádejných produktov v poradí a nestíham začať predávať ani tie 😊 Na Amazone sú milióny produktov a produkt je iba časť z úspechu. Okrem toho som veľmi lojálny človek a svojho klienta by som nikdy nezradil!

Pretože nechcem aby chyby, ktoré som spravil ja, robili aj iní. Treba si uvedomiť, že pri Amazon biznise zlé rozhodnutia môžu výjsť veľmi draho. Učiť z chýb iných je oveľa lacnejšie.

Môžem Ti garantovať, že budeš mať otázky a mnoho! Amazon Podnikanie je totižto MEGA rozsiahla téma a jedna hodina konzultácia ti nepovie úplne všetko. Ale mám pre Teba super správu: Ak budeš mať akékoľvek otázky je veľká šanca, že odpovede nájdeš na našej facebookovej stránke Online Akadémia 🙂

Samozrejme! Aj tieto konzultácie sú zadarmo – konkrétne 10 hodín. Stačí sa prihlásiť na konzultácie. Ďalší free obsah môžeš nájsť TU. Taktiež skontroluj môj YouTube kanál a aj Podcast Online Akadémia. Na týchto miestach pravidelne uverejňujem kopec kvalitných informácií o (nielen) Amazon podnikaní 🙂

Poďme Vybudovať Tvoje Online Impérium!