Online Akadémia
Komunita Najlepších

V Online Akadémii máme jednoduchý a jasný cieľ: Ukázať čo najviac ľuďom podnikanie na Amazone.

Je rok 2019 a nikdy tu nebola lepšia príležitosť vytvoriť si príjem iba s pomocou počítača a Tvojho odhodlania! 

Podnikanie Na Amazone a Online Vzdelávanie 1
2209JPG

Prečo Amazon Biznis?

Amazon valcuje online trh!

V roku 2019 o tom už nie je pochýb!

0 +
Miliónov Zákazníkov
0 +
Marketplaces
$ 0 +
Miliárd tržbieb
0 %
Podiel online trhu
0 %
Predajcov má tržby $100 tisíc - $1 milión
0 %
Mladých Nakupuje

“Smer, ktorým vzdelanie človeka vykročí vpred, určí jeho budúcnosť.”

                              – Platón

Podnikanie Na Amazone a Online Vzdelávanie 2

Naučíme Ťa Všetko

Prevediem Ťa podnikaním na Amazone od A po Z tak, aby bol Tvôj Amazon biznis úspešný od prvého dňa!

Všetko toto tu už dávno je! Odpoveď  je Amazon FBA Biznis!

V čom sa oplatí podnikať? Ako zarobiť na internete? Na tieto otázky odpovedá Ponikanie na AMazone.

Pridaj Sa Ku Komunite

Online Akadémia je ako rodina online podnikateľov. Navzájom si pomáhame a ťaháme sa hore. Ku všetkým tým unikátnym informáciám dostaneš aj podporu ostatných predajcov.

Najčastejšie Otázky

Podnikanie na Amazone je veľmi obšírna téma, preto som všetky potrebné veci zhrnul do mini online kurzu, ktorý nájdete v sekcii “Free” na tejto stránke. Verím, že tam nájdete odpoveď na túto otázku.

Snažím sa každú voľnú chvíľu využiť pre posúvanie informácií o Amazon podnikaní pre druhých. Nie vždy to vychádza ale chcem dávať aspoň dve časti za týždeň. Jedna časť podcastu za týždeň je pre mňa také minimum.

Áno! Starostlivo sledujeme a skúmame každú zmenu, ktorá prichádza z Amazon prostredia. Tieto zmeny môžu byť niekedy kľúčové pri Tvojom úspechu. Novinky zo sveta Amazonu budeme zdieľať hlavne na Facebooku a Instagrame.

Väčšina informácií je určených hlavne pre začiatočníkov a pre tých, ktorí ešte nepoznajú podnikanie na Amazone. Verím však, že v kurze nájdu aj profesionály niečo nové. Snažím sa kombinovať základné informácie s pokročilými stratégiami predaja.

Môžem Ti garantovať, že budeš mať otázky a mnoho! Amazon Podnikanie je totižto MEGA rozsiahla téma a po konzumácií obsahu budeš mať stále viac pocit že je toho veľa. ALE, mám pre Teba super správu: Ak budeš mať akékoľvek otázky veľmi rád Ti na ne odpoviem na niektorej z mojich socialny sietí alebo na našej konzultácií 🙂

Pretože konzultácie so mnou Ti ušetria mesiace driny a taktiež si nebudeš musieť presť metódou pokus-omyl. Aj keby si si spojil všetky free informácie o Amazone, nezaručuje Ti to úspech na Amazone. Pre úspech na Amazone musíš vedieť presne čo robíš! A to my v Online Akadémii vieme 🙂

Kontaktuj Nás!

Ďalšie Otázky

Ak chceš vedieť čokoľvek čo Ťa zaujíma ohľadom online podnikania, neváhaj a napíš nám! Na všetky otázky poctivo odpovieme. Nehovorím, že máme na všetko odpoveď ale určite pomôžeme.

    Súhlasím so spracovávaním mojich osobných údajov potrebných pre zaslanie e-booku a ďalších relevantných informácií od TrainHard s.r.o. Mám záujem o informácie 3. strán ak sa budú týkať online podnikania.