Podnikavý duch bol so mnou už od detstva – predával som čokoľvek čo sa predávať dalo. Od farebných konfiet cez rybičky, diely zo skútra, kopačiek až po doplnky výživy. Trvalo mi to celkom dlho dokým som prišiel nato čo ma baví najviac – online podnikanie.

Už od vysokej školy som otvoril predajňu s doplnkami výživy TrainHard. Na začiatku to bol skvelý biznis, ktorý ma napĺňal. Postupom času som však začal prichádzať nato, že ľudia radi nakupujú cez internet – radšej ako chodiť do predajne. Tak som si povedal, že je čas preniesť časť podnikania aj do online sveta.

Začal som eshop – chvíľu sa predávalo ale nakoniec sa môj malý eshop stratil vo svetle veľkých – FAIL. Potom sme začali s Amazon FBA biznisom – rok nám to fungovalo super a predávali sme 20-30 produktov denne! Nakoniec sme urobili viacero chýb a nemali sme potuchy ako ich napraviť – FAIL.

Práve teraz je tá najlepšia možnosť ako si vybudovať biznis iba s pomocou Tvôjho počítača! Nepotrebuješ ani dávať výpoveď ani sa zadlžovať na roky dopredu. Jednoducho začneš budovať odtiaľ, kde sa práve nachádzaš. A práve preto si myslím, že pri online biznise strácajú všetky výhovorky svoju váhu!