10 kroko ako podnikať na amazone

Vieš na čo sa sústrediť pri prieskume trhu?

- EBOOK ZADARMO -

Unikátny “checklist” pre Tvoju cestu za online podnikaním! Týchto 10 absolútne nevyhnutných krokov musíš dodržať pri prieskume trhu nato aby si našiel ideálny produkt pre Amazon biznis.

Stiahni si tento ebook úplne zadarmo. 

* Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasím so spracovávaním mojich osobných údajov potrebných pre zaslanie e-booku a ďalších relevantných informácií od TrainHard s.r.o. Mám záujem o informácie 3. strán ak sa budú týkať online podnikania.

FREE 1

10 hodín konzultácií Úplne ZADARMO!

Počas konzultácií Vám pomôžem s Vaším online biznisom. Pomôžem so špecifickými problémami v Amazon podnikaní. Ak iba rozmýšlate nad podnikaním na Amazone, predstavím Vám rôzne biznis modely a nasmerujem Vás tým správnym smerom. Toto všetko úplne zadarmo!

Online Minikurz o Amazon Podnikaní

Ak chceš začať budovať svoj vlastný online biznis si na správnom mieste! V tomto kurze si ukážeme čo všetko je potrebné na úspešný štart predaja na Amazone.

FREE 2
FREE 3

Free EBOOK o Amazon Biznise

3 Overené modely podnikania na Amazone Ti ukážu akým spôsbom sa dajú zarábať peniaze pomocou najväčšieho eshopu na svete! Ukážeme si Dropshipping model na Amazone, Retail Arbitráž a samozrejme Amazon FBA – predaj fyzických produktov pod vlastnou značkou. Stiahni si tento ebook úplne zadarmo. 

    Súhlasím so spracovávaním mojich osobných údajov potrebných pre zaslanie e-booku a ďalších relevantných informácií od TrainHard s.r.o. Mám záujem o informácie 3. strán ak sa budú týkať online podnikania.