Bonusy

Tu nájdeš bonusy na tému ako predávať cez Amazon FBA a vybudovať svoje online podnikanie. Online Akadémia sa snaží priniesť ti čo najviac informácií o tom ako začať podnikať.

Online Minikurz o Amazon Podnikaní

Ak chceš začať budovať svoj vlastný online biznis si na správnom mieste! V tomto kurze si ukážeme čo všetko je potrebné na úspešný štart predaja na Amazone. V minikurze sa dozvieš okrem iného ako začať podnikať na Amazone a koľko Ťa to približne bude stáť.

Bonusy 1
Amazon FBA biznis

10 hodín konzultácií úplne ZADARMO!

Počas konzultácií Vám pomôžem s Vaším online biznisom. Pomôžem so špecifickými problémami v Amazon podnikaní. Ak iba rozmýšlate nad podnikaním na Amazone, predstavím Vám rôzne biznis modely a nasmerujem Vás tým správnym smerom. Toto všetko úplne zadarmo!

 Klikni na tlačidlo a napíš mi krátku správu.

Amazon FBA Poplatky 2022

Stiahni si PDF s aktuálnymi poplatkami, ktoré budeš musieť zaplatiť Amazonu za predaj na tejto platforme. Porovnaj ich s poplatkami, ktoré platí konkurencia a zisti, či Tvoj budúci produkt dáva zmysel…
10 kroko ako podnikať na amazone

Plánovač 2023

Vytvor si vlastnú HRU v roku 2023
Naplánuj si úspech v roku 2023 je pracovný nástroj pomocou ktorého si vytvoríš svoju vlastnú hru pre rok 2023, urobíš si súhrn úspechov ale aj neúspechov v roku 2022, vytvoríš si pravidlá svojej vlastnej hry podľa ktorých budeš hrať.
Bonusy 2

3 modely

3 Overené Modely Podnikania na Amazone
3 Overené modely podnikania na Amazone Ti ukážu akým spôsbom sa dajú zarábať peniaze pomocou najväčšieho eshopu na svete! Ukážeme si Dropshipping model na Amazone, Retail Arbitráž a samozrejme Amazon FBA – predaj fyzických produktov pod vlastnou značkou.
Bonusy 3

PRIESKUM TRHU EBOOK

Unikátny „checklist“ pre Tvoju cestu za online podnikaním! Týchto 10 absolútne nevyhnutných krokov musíš dodržať pri prieskume trhu nato aby si našiel ideálny produkt pre Amazon biznis.
10 kroko ako podnikať na amazone

Amazon FBA Diár

Tento diár som vytvoril na podnet svojich klientov a tiež aby som pomohol všetkým, ktorí o Amazone ešte len uvažujú.

Sám dobre viem aké môže byť a aj je náročné začať svoj vlastný biznis. Obzvlášť na Amazone. Vôbec nie je jednoduché zorientovať sa v tomto svete. Jednak pretože Amazon trhovisko sa stále vyvíja. Môžem však povedať, že dobrým smerom. Amazon neustále pridáva nové možnosti ako vylepšovať biznis tretích strán – nás predajcov.

A práve z tohto dôvodu som vytvoril tento diár pre Amazon predajcov ako som ja alebo pre budúcich Amazon predajcov.

Diár je rozdelený na dve hlavné časti:

  • Rast biznisu
  • Operatíva biznisu

Ak ešte na Amazone nepredávaš alebo si na začiatku a snažíš sa rozšíriť svoje aktivity na Amazone pre teba bude hlavne sekcia 1. Rast biznisu.
V prípade, že svoj Amazon biznis už máš tak diár Ti pomôže v expanzii, plánovaní Tvojho biznisu alebo v tvorbe stratégie.

Bonusy 4