Nechaj si preplatiť kurz: Ako sa presadiť na svetových online marketplacoch

Kurz je o tom ako sa presadiť na svetových platformách ako je Amazon, eMag alebo Kaufland.

Nepremeškaj príležitosť nechať si preplatiť tento kurz cez Národný projekt Úradu práce „Nestrať prácu a vzdelávaj sa“

Ako predávať na Amazone

Môj príbeh

Volám sa Tomáš Hurajt a založil som Online Akadémiu. Podnikavý duch bol so mnou už od detstva a už od vysokej školy som vlastnil predajňu s doplnkami výživy. Trvalo mi však celkom dlho dokým som prišiel nato čo ma baví najviac – online podnikanie.

Po mnohých vzostupoch a pádoch v online biznise som konečne prišiel na najlepší biznis model v online podnikaní – Amazon FBA. Pomocou tohto internetového giganta som využil možnosť vybudovať celoeurópsku značky a naučil som sa ako predávať na Amazone…

Kompletný návod ako predávať cez online trhoviská po celom svete

"Milióny ľudí po celom svete profitujú z predaja svojich vlastných značiek pomocou Amazon platformy. Prečo by sme nemohli aj my Slováci?"
Tomáš Hurajt
Online lektor

Čo získaš pri vstupe do kurzu

Reálny biznis

Naučím ťa vybudovať DLHODOBÝ A ZISKOVÝ BIZNIS. Ukážem Ti ako expandovať na takmer všetky zahraničné trhy pekne KROK PO KROKU.

Viac ako 100 lekcií

Prístup kedykoľvek a kdekoľvek 24/7. Tento kurz získavaš NAVŽDY s garanciou aktualizovania nových informácií o Amazone

Profesionálny mentoring

Získaš tiež môje osobné 1-1 konzultácie. Tvojho Amazon biznisu. Mentoring je základ a teraz ho môžeš využiť naplno

Vzorové výpočty

Vzory zmlúv s výrobcom

Podporné materiály

Budeš mať náskok pred konkurenciou

Vzory oslovenia výrobcov

Prístup do Facebook skupiny predajcov

Nauč sa všetko, čo potrebuješ vedieť o online biznise

Celková cena tohto kurzu je 1750 €

Celý kurz obsahuje viac ako 40 hodín obsahu

Nechaj si preplatiť celý kurz
Recenzie

Čo hovoria moji klienti

Zuzana Golisová
Kurz ktory ma realnu hodnotu
Zobraziť viac
Neskutocne nadupany kurz, poskytujuci strasne vela uzitocnych informacii, podanych velmi easy sposobom. Ziadne komplikovane teorie, zjednodusene vysvetlene zakladne principy, otazky a priame odpovede na ne, bez zbytocnych odbociek. Navody ako pracovat s jednotlivymi nastrojmi, vysvetlenie pozadia ako funguju rozne procesy, ci uz na Amazone, alebo principy PPC atd. Velmi ocenujem aj nahlad, ako ci clovek moze robit porovnania v exceli, proste konecne kurz zalozeny na logickom zmyslani. Presne takto som si ten kurz predstavovala, dal mi viac nez som ocakavala. Je dobre si ho pozriet pre utvrdenie viackrat, pripadne sa kedykolvek vratit do urcitej lekcie a overit si informacie, ak si clovek nie je isty. Je super, ze sa takymto sposobom uz niekto venuje FBA aj na Slovensku a vie poskytnut aj konzultacie a mentoring. Skvele, dakujem 🙂
PAVOL A PETER
Pee Company - Amazon FBA
Zobraziť viac
"Tomášov prístup pri našich spoločných konzultáciách bol veľmi profesionálny a zároveň kamarátsky. Počas našich Skype hovorov sme vždy dostali odpoveď na konkrétne kroky na našej ceste k Amazon biznisu. Ďakujeme za všetky spoločné konzultácie a teším sa na kurz a všetky informácie v ňom."​
Roman Adamkovič
Amazon FBA Biznis
Zobraziť viac
“Som poctený, že budem môcť tento kurz vyskúšať medzi prvými. Všetko čo sa dozviem budem hneď implementovať pre moje produkty, ktoré plánujem predávať aj cez Amazon.”
Silvia Omachelová
Amazon Predajkyňa
Zobraziť viac
"Nespočetné množstvo konzultácií a mentoringu, pri ktorom musel mať Tomáš obrovskú dávku trpezlivosti. Veľmi sa teším sa na tento online kurz!"
Tomáš Škuta
Amazon Predajca
Zobraziť viac
"Ďakujem Tomáš! Za všetky spoločné konzultácie. Aj keď to bola vždy sranda, nebolo mi vždy všetko jedno. Spoločne sme sa však dostali k môjmu prvému Amazon produktu"
Andy Aanuska
Andy Aanuska
Forex Mág - Budúci milionár
Zobraziť viac
"Spoločné konzultácie trvajú niekedy aj hodiny a sú neuveriteľne obohacujúce. Oceňujem Tomášov prístup a to, že sa za každých okolností snaží vyriešiť danú situáciu mňa ako klienta."
Predošlé
Ďalšie
Dokopy viac ako 40 hodín obsahu

Ukážka častí kurzu

Intro a mindset
Ako fungujú marketplaces
Prieskum trhu
Hľadanie dodávateľa
Vývoj a zlepšeie produktu
Doprava tovaru
Tvorba listingu
Optimalizácia listingu
Raketový štart produktu
Nastavenie PPC reklamy
Budovanie značky
Budovanie základov
Účtovníctvo a dane
Bonusy

Najčastejšie kladené otázky

Tento individuálny kurz obsahuje všetky potrebné informácie pre expanziu vašej značky do zahraničia pomocou online trhovísk.

Naučiť sa ako predávať na marketplacoch nie je jednoduché ani rýchle. Čo povieš na doživotný prístup? Po vstupe do kurzu budeš mať prístup už navždy na všetkých Tvojich zariadeniach. Veru. Už sa toho nezbavíš 🙂

Áno! Starostlivo sledujeme a skúmame každú zmenu, ktorá prichádza z prostredia marketplacov. Tieto zmeny môžu byť niekedy kľúčové pri Tvojom úspechu ako predávať na Amazone, eMagu, Kauflande a iných. Práve preto raz za čas obmeňujem videá v kurze tak aby reflektovali trendy v tomto online podnikaní.

Tento komplexný kurz o tom ako predávať na marketplacoch je určený ako pre tých, ktorí ešte nepoznajú toto podnikanie, tak aj pre už skúsenejších predajcov. Verím, že v kurze si nájde každý niečo svoje.

Môžem Ti garantovať, že budeš mať otázky a mnoho! Online podnikanie je totižto MEGA rozsiahla téma a tento kurz Ti priblíži iba nevyhnutné základy. Mám pre Teba super správu: Ak budeš mať akékoľvek otázky veľmi rád Ti na ne odpoviem na niektorej z mojich socialny sietí 🙂

Pretože tento kurz Ti ušetrí roky driny a tiež si nebudeš musieť presť metódou pokus-omyl. Aj keby sa spojili všetky free informácie, nezaručuje Ti to úspech na danom trhu. Pre úspech v online podnikaní musíš vedieť presne čo robíš! A to my v Online Akadémii vieme 🙂

Tento kurz môžeš získať aj keby Ti neschválili žiadosť o preplatenie...

Cena

1750€