Inšpirácia zo zahraničia: Nástroje na podporu Tvojho domáceho biznisu

Vitajte pri novej epizóde podcastu Online Akadémie, kde sa snažíme pomôcť predajcov, podnikateľom atď pri vstupe na zahraničné platformy ako je Amazon.

V tejto epizóde sa pozrieme na to, ako môžeš využiť zahraničné nástroje pre získanie konkurenčnej výhody pre Tvoje online podnikanie na Slovensku.
Mnoho úspešných podnikateľov už tieto možnosti využíva. No a ak o nich nevieš, nemôžeš ich využiť. Preto Ti prinášame prehľad najdôležitejších možností:

Sledovanie trendov v zahraničí: Získate inšpiráciu a nápady na nové produkty a služby z platforiem ako Amazon, Ebay, Etsy a Aliexpress.

Využitie zahraničných výrobcov: Ako efektívne sourcovať a nakupovať produkty vlastnej značky od zahraničných výrobcov.

Outsourcing pracovnej sily:  Výhody zamestnávania freelancerov so špeciálnymi skúsenosťami, najmä v oblasti softvérových riešení pre marketplaces.

Využitie zahraničných online trhovísk:  Ako rozšíriť predajné kanály pomocou marketplaces ako Amazon, eMag, Etsy, Ebay, Allegro a ďalších. Dozviete sa, prečo a ako sa oplatí expandovať cez tieto platformy.


Tak verím, že celkovo cashflow alebo aj samotné Amazon podnikanie je vám teraz taký trošku jasnejší a tiež že moje tipy vám pomôžu v naštartovaní tohto online biznisu.

Nezabudnite sa tiež prihlásiť do Online Kurzu o Amazone ZADARMO!

Príjemné Počúvanie prajem.

Ďalšie zdroje k Amazon podnikaniu:

Kompletný Online Kurz o podnikaní na Amazone – pre tých, ktorí nechcú strácať čas a rovno ísť na vec a začať budovať svoj vlastný biznis. Kurz ťa postupne prevedie každým krokom a detaile vysvetlí všetko čo potrebuješ vedieť.

YouTube Kanál – Cenné návody ako prekonať prekážky v Amazon podnikaní. Taktiež vo videách rozoberám rôzne možnosti online biznisu v dnešnej dobe.

Online Akadémia – pridaj sa ku komunite Amazon predajcov na Facebook Skupine

Amazing Brand Agentúra – Agentúra pomáhajúca podnikateľom s biznisom na Amazone

Pomáham Slovákom presadiť sa vo svete!

#TomášHurajt #OnlineAkademia #Amazon