Konzultácie

Práve si objavil Amazon a nevieš kde začať? Začal si svoje online podnikanie, ale nevieš aký je ďalší krok? Na Amazone už predávaš ale stále to nie je ono? Tak práve pre Teba sú určené tieto konzultácie! 

Ako to funguje?

Ukážem ti krok po kroku ako postupovať v Amazon biznise, na čo si dávať pozor a čo robiť pre to, aby Tvoj Amazon Biznis alebo online podnikanie prosperovalo stále viac. Viem Ti pomôcť pretože som si prešiel celým procesom Amazon predaja hneď niekoľkokrát.

Online podnikanie na Amazone

S čím ti viem pomôcť?

Tri dokumenty smerujúce k cieľu, symbolizujúce proces online podnikanie

Stratégia

Pomôžem Ti pri podnikaní na trhoviskách ako je Amazon FBA, Etsy alebo Ebay. Skôr, či neskôr sa budeš musieť rozhodnúť ktorý produkt je ten správny, ktorý dodávateľ je ten správny a veľa iných rozhodnutí nevyhnutných pre to, aby Tvoje online podnikanie napredovalo.

Online podnikanie by malo byť premyslená činnosť

Komunikácia

Príprava na komunikáciu s Amazon supportom, s výrobcom alebo zákazníkmi je pri online podnikaní kľúčová.. Pomôžem Ti tiež s nastavením a spravovaním email marketingových kampaní.

Rast je dôležitý pre tvoje online podnikanie

Rast biznisu

Spolu si nastavíme ciele a tiež jednotlivé kroky potrebné k ich dosiahnutiu. Zvýšenie marže, hľadanie a pridanie nových produktov alebo manažovanie nákladov - s týmto všetkým Ti viem poradiť aby Tvoje online podnikanie mohlo rásť.

“Podnikanie na Amazone vie byť veľmi náročné. Pokiaľ nemáte niekoho, kto Vám ukáže cestu.”

Recenzie

Čo hovoria moji klienti

Zuzana Golisová
Kurz ktory ma realnu hodnotu
Zobraziť viac
Neskutocne nadupany kurz, poskytujuci strasne vela uzitocnych informacii, podanych velmi easy sposobom. Ziadne komplikovane teorie, zjednodusene vysvetlene zakladne principy, otazky a priame odpovede na ne, bez zbytocnych odbociek. Navody ako pracovat s jednotlivymi nastrojmi, vysvetlenie pozadia ako funguju rozne procesy, ci uz na Amazone, alebo principy PPC atd. Velmi ocenujem aj nahlad, ako ci clovek moze robit porovnania v exceli, proste konecne kurz zalozeny na logickom zmyslani. Presne takto som si ten kurz predstavovala, dal mi viac nez som ocakavala. Je dobre si ho pozriet pre utvrdenie viackrat, pripadne sa kedykolvek vratit do urcitej lekcie a overit si informacie, ak si clovek nie je isty. Je super, ze sa takymto sposobom uz niekto venuje FBA aj na Slovensku a vie poskytnut aj konzultacie a mentoring. Skvele, dakujem 🙂
PAVOL A PETER
Pee Company - Amazon FBA
Zobraziť viac
"Tomášov prístup pri našich spoločných konzultáciách bol veľmi profesionálny a zároveň kamarátsky. Počas našich Skype hovorov sme vždy dostali odpoveď na konkrétne kroky na našej ceste k Amazon biznisu. Ďakujeme za všetky spoločné konzultácie a teším sa na kurz a všetky informácie v ňom."​
Roman Adamkovič
Amazon FBA Biznis
Zobraziť viac
“Som poctený, že budem môcť tento kurz vyskúšať medzi prvými. Všetko čo sa dozviem budem hneď implementovať pre moje produkty, ktoré plánujem predávať aj cez Amazon.”
Silvia Omachelová
Amazon Predajkyňa
Zobraziť viac
"Nespočetné množstvo konzultácií a mentoringu, pri ktorom musel mať Tomáš obrovskú dávku trpezlivosti. Veľmi sa teším sa na tento online kurz!"
Tomáš Škuta
Amazon Predajca
Zobraziť viac
"Ďakujem Tomáš! Za všetky spoločné konzultácie. Aj keď to bola vždy sranda, nebolo mi vždy všetko jedno. Spoločne sme sa však dostali k môjmu prvému Amazon produktu"
Andy Aanuska
Andy Aanuska
Forex Mág - Budúci milionár
Zobraziť viac
"Spoločné konzultácie trvajú niekedy aj hodiny a sú neuveriteľne obohacujúce. Oceňujem Tomášov prístup a to, že sa za každých okolností snaží vyriešiť danú situáciu mňa ako klienta."
Predošlé
Ďalšie

“Postupov môže byť milión, princípov len niekoľko. Ten, kto sa riadi princípmi, si môže voliť postupy. Ten, kto skúša rôzne postupy a ignoruje princípy sa dostane do problémov.”

Najčastejšie otázky

Konzultácie sú primárne zamerané na Amazon podnikanie. Koniec koncov je to biznis, ktorý robíme denne. Samozrejme veľmi podobné princípy môžete uplatniť pre akékoľvek svoje online podnikanie. Okrem Amazonu dokážem pomôcť aj s Ebayom, Etsy alebo online marketingom.

Nie. Na konzultáciu mám jednotnú cenu za hodinu. Zaujímavej spolupráci sa však nebránim.

Momentálne je možnosť konzultovať dokonca aj zadarmo.

Osobne mám niekoľko nádejných produktov v poradí a nestíham začať predávať ani tie 😊 Na Amazone sú milióny produktov a produkt je iba časť z úspechu. Online podnikanie (a hlavne na Amazone) je niečo viac ako iba online podnikanie. Okrem toho som veľmi lojálny človek a svojho klienta by som nikdy nezradil!

Pretože nechcem aby chyby, ktoré som spravil ja, robili aj iní. Treba si uvedomiť, že pri Amazon biznise zlé rozhodnutia môžu výjsť veľmi draho. Učiť z chýb iných je oveľa lacnejšie.

Môžem Ti garantovať, že budeš mať otázky a mnoho! Amazon Podnikanie je totižto MEGA rozsiahla téma a jedna hodina konzultácia ti nepovie úplne všetko. Ale mám pre Teba super správu: Ak budeš mať akékoľvek otázky je veľká šanca, že odpovede nájdeš na našej facebookovej stránke Online Akadémia 🙂
Samozrejme! Aj tieto konzultácie sú zadarmo – konkrétne 10 hodín. Stačí sa prihlásiť na konzultácie. Ďalší free obsah môžeš nájsť TU. Taktiež skontroluj môj YouTube kanál a aj Podcast Online Akadémia. Na týchto miestach pravidelne uverejňujem kopec kvalitných informácií o (nielen) Amazon podnikaní 🙂