Konzultácie

Práve si objavil Amazon a nevieš kde začať? Začal si svoje online podnikanie, ale nevieš aký je ďalší krok? Na Amazone už predávaš ale stále to nie je ono? Tak práve pre Teba sú určené tieto konzultácie! 

Ako to funguje?

Ukážem ti krok po kroku ako postupovať v Amazon biznise, na čo si dávať pozor a čo robiť pre to, aby Tvoj Amazon Biznis alebo online podnikanie prosperovalo stále viac. Viem Ti pomôcť pretože som si prešiel celým procesom Amazon predaja hneď niekoľkokrát.

Online podnikanie na Amazone

S čím ti viem pomôcť?

Tri dokumenty smerujúce k cieľu, symbolizujúce proces online podnikanie

Stratégia

Pomôžem Ti pri podnikaní na trhoviskách ako je Amazon FBA, Etsy alebo Ebay. Skôr, či neskôr sa budeš musieť rozhodnúť ktorý produkt je ten správny, ktorý dodávateľ je ten správny a veľa iných rozhodnutí nevyhnutných pre to, aby Tvoje online podnikanie napredovalo.

Online podnikanie by malo byť premyslená činnosť

Komunikácia

Príprava na komunikáciu s Amazon supportom, s výrobcom alebo zákazníkmi je pri online podnikaní kľúčová.. Pomôžem Ti tiež s nastavením a spravovaním email marketingových kampaní.

Rast je dôležitý pre tvoje online podnikanie

Rast biznisu

Spolu si nastavíme ciele a tiež jednotlivé kroky potrebné k ich dosiahnutiu. Zvýšenie marže, hľadanie a pridanie nových produktov alebo manažovanie nákladov - s týmto všetkým Ti viem poradiť aby Tvoje online podnikanie mohlo rásť.

“Podnikanie na Amazone vie byť veľmi náročné. Pokiaľ nemáte niekoho, kto Vám ukáže cestu.”

[elementor-template id="3038"]

Najčastejšie otázky

Konzultácie sú primárne zamerané na Amazon podnikanie. Koniec koncov je to biznis, ktorý robíme denne. Samozrejme veľmi podobné princípy môžete uplatniť pre akékoľvek svoje online podnikanie. Okrem Amazonu dokážem pomôcť aj s Ebayom, Etsy alebo online marketingom.

Nie. Na konzultáciu mám jednotnú cenu za hodinu. Zaujímavej spolupráci sa však nebránim.

Momentálne je možnosť konzultovať dokonca aj zadarmo.

Osobne mám niekoľko nádejných produktov v poradí a nestíham začať predávať ani tie 😊 Na Amazone sú milióny produktov a produkt je iba časť z úspechu. Online podnikanie (a hlavne na Amazone) je niečo viac ako iba online podnikanie. Okrem toho som veľmi lojálny človek a svojho klienta by som nikdy nezradil!

Pretože nechcem aby chyby, ktoré som spravil ja, robili aj iní. Treba si uvedomiť, že pri Amazon biznise zlé rozhodnutia môžu výjsť veľmi draho. Učiť z chýb iných je oveľa lacnejšie.

Môžem Ti garantovať, že budeš mať otázky a mnoho! Amazon Podnikanie je totižto MEGA rozsiahla téma a jedna hodina konzultácia ti nepovie úplne všetko. Ale mám pre Teba super správu: Ak budeš mať akékoľvek otázky je veľká šanca, že odpovede nájdeš na našej facebookovej stránke Online Akadémia 🙂
Samozrejme! Aj tieto konzultácie sú zadarmo – konkrétne 10 hodín. Stačí sa prihlásiť na konzultácie. Ďalší free obsah môžeš nájsť TU. Taktiež skontroluj môj YouTube kanál a aj Podcast Online Akadémia. Na týchto miestach pravidelne uverejňujem kopec kvalitných informácií o (nielen) Amazon podnikaní 🙂