Prečo si vytvoriť svoje vlastné digitálne produkty

Vítam ťa v novej epizóde podcastu, ktorá sa zameriava na tému vytvárania vlastného digitálneho produktu. Ak uvažuješ o tom, že by si si chcel vytvoriť svoj vlastný digitálny produkt, ale ešte stále nevieš, ako začať alebo prečo by si to mal vôbec robiť, táto epizóda je ako ušitá pre teba!

V epizóde trochu priblížim aj svoj vlastný príbeh ako som sa dostal k predaju online kurzov. V prvom rade, ak si vytvoríš vlastný digitálny produkt, získavaš kontrolu nad svojou kariérou a financiami. Môžeš si stanoviť vlastné ciele a rozhodovať o tom, ako a kedy budeš pracovať. Okrem toho, ak bude tvoj produkt úspešný, môžeš si zarobiť viac peňazí ako keby si pracoval pre niekoho iného.

Vytvorenie digitálneho produktu ti umožní tiež prezentovať svoje vedomosti a schopnosti širšej verejnosti. Tvoj produkt môže pomôcť riešiť problémy a uspokojiť potreby zákazníkov. Tým získavaš spätnú väzbu a uznávanie za svoju prácu.

V epizóde sa nebudeme venovať aj konkrétnym krokom, ktoré musíš urobiť, ak chceš vytvoriť vlastný digitálny produkt. To si necháme na budúce epizódy.

Ak sa teda zaujímaš o tému vytvárania vlastného digitálneho produktu a chceš sa dozvedieť viac o tom, ako začať a ako sa stať úspešným v digitálnom svete, nevynechaj túto epizódu podcastu.

Ak ťa takáto téma zaujíma, určite sleduj Online Akadémiu – podcastové platformy, YouTube príp. LinkedIn. 
To sú sociálne siete kde ma môžete nájsť.

Nezabudnite sa tiež prihlásiť do Online Kurzu o Amazone ZADARMO!

Príjemné Počúvanie prajem.

Ďalšie zdroje k Amazon podnikaniu:

www.tomashurajt.sk/ -Získaj bezplatný ebook s užitočnými radami a tipmi ako začať predávať svoje vlastné online kurzy. Stiahni si ebook ešte dnes a začni hneď rozvíjať svoje online podnikanie.

Konzultácie so mnou – ak potrebujete poradiť s tvorbou svojho vlastného digitálneho produktu, veľmi rád Vám s tým pomôžem. V tejto sekcii na mojej webstránke nájdete odkaz na moje konzultácie.

YouTube Kanál – Cenné návody ako prekonať prekážky v online podnikaní. Taktiež vo videách rozoberám rôzne možnosti online biznisu v dnešnej dobe.

Pomáham Slovákom presadiť sa vo svete!

#TomášHurajt #OnlineAkademia #onlinekurz